Ağrı'nın Yeni Nesil İnternet Televizyonu, Ağrı Haberleri, 04 Haber

Astroloji

 

 

 
Akrep (07.12.2021)
Yeni bir kişisel gelişim kursuna kayıt yaptırmayı düşünüyorsunuz. Manevi alandan ziyade madde alanını tercih edeceksiniz. Bu kurs size yeni bir bakış açısı katabilir ve kendinizi dönüştürerek olaylara farklı bir açıdan bakabilirsiniz.
 
Aslan (07.12.2021)
İş yerinizde disiplini korumakta zorlanan alt çalışanlarınız ile toplantı düzenlemek isteyebilirsiniz. Uyulması gereken kuralları onlara yeniden hatırlatacaksınız. Bu hatırlatmaları yaparken üslubunuza dikkat etmeli ve cümleleriniz de kırıcı olmamaya özen göstermelisiniz.
 
Balık (07.12.2021)
Bulunduğunuz ortamda sessiz kalmayı tercih edebilirsiniz. Önceliğiniz gözlem yapmak ve araştırmak olacaktır. Bunların sonucunda vardığınız kanı, sizin konuşmanızı, davranışlarınızı ve samimiyetinizi belirleyecektir.
 
Başak (07.12.2021)
Maddi gelirlerinizi değerlendirmek için risksiz yatırım kaynağı araştırmalarınız olacaktır. Bu araştırmalar sonucunda bazı kararlar alabilir ve kendinizi yeni yatırımın kollarına bırakabilirsiniz. Ama her zaman kendinize başka birini bulmak için açık kapı bırakmalısınız.
 
Boğa (07.12.2021)
Hukuki konularınızda geri adım atmanız istenebilir. Ara bulucu olarak sizlere gönderilen kişiye gereken cevabı veriyorsunuz. Bu cevap iki tarafı da sakinleştirerek ortak bir noktada buluşmaya yönlendirebilir.
 
İkizler (07.12.2021)
Kurallarınızdan ödün vermeyeceğiniz bir gün olacaktır. Planlarınızın sınırlarından çıkmayacaksınız. Böylece hem kendinizi hem de çevrenizi şaşırtabilir ve planın getirdiği rahatlığı sonuna kadar hissedebilirsiniz.
 
Koç (07.12.2021)
Çalışma yönteminizin dağınık olması sizleri zor duruma düşürüyor olabilir. Disiplinli ve sistematik bir sistem için kendinizi motive etmeye çalışacaksınız. Bu motivasyonunu sağlarken başlarda zorlanabilirsiniz ama süreç içinde bu duruma alışacaksınız.
 
Kova (07.12.2021)
Bilinçaltınız ile güne başlıyorsunuz. Zaman içerisinde duygularınızı kontrol etmek için büyük çaba harcayacaksınız. Bu durum sizin için biraz yıpratıcı ve zor olsa da güçlü durmak zorunda olduğunuzu unutmamalısınız.
 
Oğlak (07.12.2021)
Kendinize olan güveniniz tam. Sosyal ilişkilerinizde kazanan taraf siz olacaksınız. Attığınız her adım başarı ile sonuçlanabilir ve ilişkilerinizde karşı tarafa güven verici davranışlarda ve konuşmalarda bulunabilirsiniz.
 
Terazi (07.12.2021)
Kendini kanıtlamak istiyorsunuz. Her şeye ve herkese inat ayakta durmak istiyorsunuz. Güçlü olduğunuzu göstermek için de çok fazla efor sarf edip herkese bunu gösterebilirsiniz. Ama bunun geçici bir çözüm olduğunu unutmamalısınız.
 
Yay (07.12.2021)
Arkadaşlarınıza karşı tahammül seviyeniz düşüyor. Yaptıkları hataların bilinçli olmaması nedeniyle alttan alıyorsunuz. Bu durum bir süre daha devam edebilir ama tahammül noktanız bir yerde bu durumu artık taşıyamayacak seviye gelebilir.
 
Yengeç (07.12.2021)
Sosyal ilişkilerinizde soğuk tavırlar sergileme kararı alıyorsunuz. Fazla samimiyet kişiliğinize karşı yanlış davranışlara yol açabiliyor. Bu yüzden çevrenize gerekli sınırları çizebilirsiniz. Kendinizi soğuk tavırlarınız sayesinde gereksiz olaylardan koruyabilirsiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı