Raif Medetoğlu Devşirme İhtiyar
Yazı Detayı
30 Aralık 2020 - Çarşamba 22:36
 
Devşirme İhtiyar
Raif Medetoğlu
gurkan
 
 

Kürt gençlerine binlerce insanın katili Arjantinli markist ,leninist ve Ateist olan CHE GUEVERA’ yı  Model insan olarak işaret eden ve çarpışmakdan,öldürmekten kan kokusundan medet uman ve bu Eylemi  makul gören bu hastalıklı ruh Avrupa’nın köhne sokaklarından  18 yasinda ki  kürt gencine Tarihe geçmelerini  bir insanı  öldürerek olabileceğini o yırtık ses telleri ile avazı çıkana kadar böğüren Bu zeka yönünden geri kalmış budala adama elbette iki çift sözümüz olmalı.

 


Evvela dini inanca karşı mücadele eden marksist bir ideolojinin temsilcisini  yani CHE GUEVERA ‘nın biz inanmış ve ümmet bilincinden beslenen kürtler ile nasıl bir bağı olabilir ?  

 

Belli ki ; Bu  fikrin  dölünden dünyaya düşmüş  bu devşirme ihtiyar


 

Ölümün simgesi olan aklar saçlarında belirdiği halde hala fitne ve fücurun kadrolu elemanı gibi yırtınarak böğürmesi nereden beslendiğini çok aşikar göstermektedir. 

 

Bakınız yıllardır konforlu yaşamlarından taviz vermeyen Avrupanın yamaçlarında soluyarak yaşayan ve kaybedecek hiçbir şeyi olmayan bu düzenbaz sakat kafa yapısı şunu iyi bilmeliki artık kürt gençleri size itibar etmiyor. 

 

Böğürmeniz bundandır anlıyorum. 


 

Düşün artık biz kürtlerin yakasından düşün…


 

Bize sosyalist,Ateist bir katili yüzyılın sembolü olarak yutturanlar  yarım asırdır çocuklarımızı ve gençlerimizi sarp kayaların ardında ütopik bir hayalin peşinden koşturarak kör kurşuna kurban ettiler.

 

Geçti ulan geçti ! 

 

Artık sizin için  insanların  cismani varlığını ortadan kaldıracak ve ucuz kahramanlık yapacak bir gençlik yok…

 

Artık ellerimiz silah değil kalem tutuyor…

 

Artık dağlarda anlamsız bir şekilde serkeşlik yapmıyoruz…

 

Artık dijital kültüre yatırım yapan ve 5.Sanayi devriminde bende varım diyerek şahsiyetli duruş sergileyen  bu vatana aidiyet duygusu ile devletine isyan yerine katkı sunan kürt gençliği var…

 

Artık emperyal güçler için savaşan küçük iyi kürtler yok…

 

Artık bu topraklarda emperyalist ve sömürgeci  güçlere lojistik  destek sağlayan ve silah depolayan bir gençlik yok…

 

Yarım asırdır zihnimizi meşgul ettiniz ve  en cok zararı kürtlere verdiniz…

 

Kürtler öldü,Kürtler işsiz kaldı,Kürtler köylerini terk etmek zorunda kaldı ,Kürtler akrabasını eşini dostunu yerini yurdunu bir hasretle bıraktı göç  etti gitti .

 

Peki neden ?  

 

Evet ,evet tek müsebibi sizsiniz…

 
Etiketler: Devşirme, İhtiyar,
Yorumlar
Haber Yazılımı