• Haberler
  • Ağrı
  • Ağrı Belediyesi yapacağı köprü ile sorunları ortadan kaldırıyor

Ağrı Belediyesi yapacağı köprü ile sorunları ortadan kaldırıyor

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Ağrı Belediyesi sosyal medya hesabından 'Halkımızla aramızdaki gönül köprüsünün yanı sıra yeni köprüler inşaa edeceğiz' ifadelerini kullandı. 

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Ağrı Belediyesi sosyal medya hesabından ‘Halkımızla aramızdaki gönül köprüsünün yanı sıra yeni köprüler inşaa edeceğiz’ ifadelerini kullandı. 

Köprü çalışmalarına ilişkin detaylarda ise ‘Kent merkezimize bağlı Mehmet Akif Ersoy mahallesi küme evleri mevkii, Küpkıran mahallesi ve Kumlu geçit köyünün şehir merkezi ve dolmuş hatlarına ulaşımını sağlayacak şekilde Murat nehri üzerinde betonarme- çelik karkas yaya köprüsü yapılacaktır.’ ifadeleri yer aldı. 

Ağrı Belediyesi Eşbaşkanı Hazal Aras, köprü inşaatının yapımına ilişkin plan ve detayları yerinde inceleyerek ekiplerden bilgi aldı. 

“Yapılacak köprü ile birlikte yurttaşların yaya yolunda oldukça güvenli ve konforlu ulaşım sağlayacak.”

Öte yandan yurttaşların talep ve önerilerini dikkate alan Eşbaşkanlar Hazal Aras ve Memet Akkuş, kentimizin daha yaşanabilir bir şehir olması adına çalışmalarını mesai mefhumu gözetmeksizin yürütmeye devam ediyor.

Bakmadan Geçme