TV04.Net 2020 yılında Ağrı'da kurulmuştur. Genel Yayın Yönetmenliğini Gürkan Güneş yapmaktadır. Basın Yayın Sitemiz; 1 Yazı İşleri Müdürü, 6 muhabir, 4 editör, 1 Reklam Danışmanı ve 1 Hukuk Danışmanından oluşmaktadır. 

TV04.Net

Adres : Ağrı / Merkez

Telefon : +90 546 426 37 38

Email : [email protected]

TV04.Net; Güncel, Politika, Spor, Magazin, Kültür ve Sanat, Dış Haberler ve diğer tüm kategorilerde güncel haber sunmak ve internet kullanıcısının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir haber portalıdır.

Ne Yapıyoruz?

Ağrı'da ve Türkiye'de meydana gelen olaylar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine kadar her yer ile ilgili haber okuyabilirsiniz. Ziyaretçilere, son 10 günün tüm haberleri içinde konuya göre arama yapma olanağı sunmaktayız. Bu arama, kelime ve ilgili bazlı, yapay zeka ile desteklenmiş gerçek bir haber arama sayfasıdır.

Yasalara %100 Uygun

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır. Sabah saatlerinde yayınladığımız gazete haber özetlerinde ise, yalnızca haberin başlığı ve giriş cümlesine yer verilmekte, haberin tam metnini okumak isteyen ziyaretçilerimiz ilgili gazetenin web sayfasına yönlendirilmektedir.

Resmi abonesi olduğumuz ajanslar:

İhlas Haber Ajansı

Ağrı'nın En Geniş Kapsamlı Haber Sitesi

TV04.Net'da her gün Ağrı'dan ve Türkiye'den ortalama 500 adet habere yer verilir. Normal bir günlük gazetede 70 - 100 adet haber; normal bir internet haber portalinde ise 150 - 300 haber yer alır. Görüldüğü gibi, TV04.Net haber açısından oldukça zengindir.