• Haberler
  • Ağrı
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, Patnos'a destek telefonu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, Patnos'a destek telefonu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan görüntülü telefon araması ile Patnos Belediye Başkanı Abdülhalik Taşkın'a 'Desteklerimle Yanınızdayım' dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan görüntülü telefon araması ile Patnos Belediye Başkanı Abdülhalik Taşkın’a ‘Desteklerimle Yanınızdayım’ dedi. 

AK Parti Ağrı Milletvekili Ruken Kilerci’nin telefonu üzerinden Patnos Belediye Başkanlığı seçimini kazanan Abdülhalik Taşkın ile iletişime geçen Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; “Öncelikle Ramazan’ı Şerifiniz mübarek olsun, seçim sonuçları sebebiyle seni tebrik ediyorum. En azından Ağrı’nın en büyük ilçesinde zafer yakaladığın için tebrik ediyorum. Ve bundan sonraki en büyük hedef Patnos’u layık olduğu yere taşımak. Cumhurbaşkanı olarak her zaman yanında olduğumu bil. Ruken hanım aramızda daima aracı olsun.” ifadelerini kullandı. 

Görüşme ile ilgili konuşan AK Parti Ağrı Milletvekili Ruken Kilerci; “Ağrı’mızın en büyük ilçesi olan Patnos’taki zaferimizi kutlayan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı sunuyorum. Belediye başkanımız abdülhalik taşkın ile birlikte ilçemiz için durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.” dedi

Bakmadan Geçme