Feride Özdinç kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşındadır?

Sosyal medya fenomeni Feride Özdinç kaç yaşında, sevgilisi kim, nereli gibi tüm sorunların yer aldığı cevaplar burada

Feride Özdinç youtuber, fenomen, tiktoker ve Influencer olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Dijital medya içerik üreticisi olan Özdinç özellikle tiktok’da son dönemde en fazla merak edilen isimler arasında yer almıştır.

Tiktok resmi hesabından paylaştığı müzik eşliğinde çekilen videoları büyük ilgi görmüştür. Bir çok paylaşımında sevimli köpeği Linda’da yer almıştır. Moda dünyasını da yakından takip ettiği bilinen genç isim yeşil tonları ve yeşil rengi çok seviyor.

Feride Özdinç Kaç Yaşında?
Feride Özdinç 20 yaşındadır. Doğum tarihi 17 Mayıs 2004, burcu ise boğa’dır.

Feride Özdinç Nereli?
Feride Özdinç  İstanbul doğumlu ve  İstanbul’da yaşadığı yönünde bir çok haber kaynağında bilgiye sahiptir. Ancak baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Feride Özdinç Boyu, Kilosu
Feride Özdinç 1.69 boyunda ve 58 kilodur.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @ferideozdincc ‘in günümüz itibariyle 593bin civarında takipçisi bulunuyor. Tiktok hesabı olan @ferideozdinco ‘nun takipçi sayısı ise günümüz itibariyle 2.9M civarında. Yaptığı paylaşımlar ile 100 milyon civarında beğeni almayı başarmıştır. Twitter hesabı ise @fferideozdinc ancak bu hesabı pek aktif olarak kullandığı pek söylenemez.

Hangi takımı sorusunun cevabını ise net olarak Galatasaray olarak verebiliriz. Lakin bir videosunda Galatasaray formasını giyerek buna bir şarkı eşliğinde cevap vermiştir.

Sevgilisi kim? sevgilisi varmı? sorusu bir çok kaynak ve takipçisi, abonesi tarafından Özgür Deniz fenomen, Influencer, sosyal medya içerik üreticisi ve tiktoker olarak tanınan bir isimdir.

Hayranları tarafından telefon numarası, adresi vb. bir çok soru merak konusudur. Ancak bu bilgiler bilinmemekte, bilinse dahi paylaşılması uygun değildir.

TV04 Haber Merkezi

Bakmadan Geçme