AK Parti MKYK üyesi seçilen M. İkbal Gülçin açıklama yaptı

Haber
20 Mart 2021 - Cumartesi 22:48
 
AK Parti MKYK üyesi seçilen M. İkbal Gülçin açıklama yaptı
M. İkbal Gülçin yapmış olduğu açıklamada AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK üyesi olarak çalışmalarını yürütmeye devam edeceğini belirtti.
AĞRI HABER Haberi
AK Parti MKYK üyesi seçilen M. İkbal Gülçin açıklama yaptı

18 Ekim 2016 tarihinde Genel Merkezimizin takdirleriyle İl Gençlik Kolları Başkanı olarak görevlendirilmiştik. Gelmiş olduğumuz gün itibariyle aradan 4.5 yıl kadar bir zama geçmiş durumda, bu süre zarfında İlimizde çok güzel çalışmalar, faaliyet ve programlar gerçekleştirdik. Sıcacık bir aile ortamında çalışma fırsatı bulduk. Çok güzel anılar ve hatıralar biriktirdik. AK Parti Gençlik Kollarını bir okul olarak gördük ve bu okulda çok ciddi kazanımlar, tecrübeler ve dersler aldık. 

     

 

İl ve 7 ilçe teşkilatlarımızla Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız sayın; Recep Tayyip Erdoğan’ın yükünü hafifletmek adına dur durak bilmeden teşkilatlanma anlamında yoğun çalışmalar gerçekleştirdik. 

 

 


     

Rabbime hamd ediyorum ki; böylesine güzide bir liderin arkasında ve böylesine güzide bir teşkilatta çalışmayı bana nasip etti.  

     

 

 

15 Mart tarihinde coşku ve heyecanla gerçekleşen 6. Olağan Genel Merkez Gençlik Kolları Kongremizde; Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle Gençlik Kolları MKYK üyesi olarak seçilerek görev aldık. Dolayısıyla 4.5 yıl boyunca sürdürmüş olduğum İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevimi Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK üyesi seçilmem nedeniyle bırakmış bulunuyorum. Bu süreçten sonra aynı aşk ve heyecanla ilk günki gibi bütün çalışmalarımızı Genel Merkezimiz bünyesinde almış olduğumuz görevle birlikte gerçekleştirmeye devam edeceğim. Almış olduğumuz bu görevde Cumhurbaşkanımızın yükünü hafifletebilmeyi Allah bizlere nasip etsin...


     

 

 

İl Gençlik Kolları Başkanlığı görev sürem boyunca birlikte mücadele ettiğimiz İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyelerimize, ilçe gençlik kolları başkanlarımıza, ilçe yönetim kurulu üyelerimize, mahalle başkanı ve sandık yönetim kurulu üyelerimize yürekten teşekkür ediyorum. Yine; birlikte görev yaptığımız Anakademe İl Başkanlarımıza, Milletvekilimize, İl Belediye Başkanımıza, Anakademe İl Başkan yardımcılarımıza, Anakademe İl Yönetim kurulu üyelerimize, anakademe ilçe başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerimize, ilçe kadın kolları Başkanları ve teşkilatlarımıza, ilçe ve belde belediye başkanlarımıza il genel Meclis üyesi ve belediye Meclis üyelerimize hasseten teşekkürlerimi sunuyorum. 

     

 

 

İl Gençlik Kolları Başkanlığı, görev sürem boyunca birlikte çalıştığımız Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlarımıza, Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcılarımıza, bölge koordinatörlerimize, MKYK üyelerimize ve 80 ilimizin İl Gençlik Kolları Başkanlarına gönülden teşekkür ediyorum. 

     

 

 

Bugünden sonra Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK üyesi olarak  2023 hedefimize olan tüm inancımızla çalışmalarımızı yürütmeye devam edeceğiz. Rabbim görevimizi layıkıyla yapabilmeyi nasip etsin. Allah bizi mahcup etmesin. 

 

 

 

Saygı ve sevgilerimle...
Muhammed İkbal Gülçin 
AK Parti Gençlik Kolları MKYK Üyesi

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, MKYK, üyesi, seçilen, M., İkbal, Gülçin, açıklama, yaptı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
AK Parti MKYK üyesi seçilen M. İkbal Gülçin açıklama yaptı
Yorumlar
Haber Yazılımı