Kafkas Kartalı Bayram’a: İspatlamayan Alçaktır!

Haber
08 Nisan 2021 - Perşembe 19:34
 
Kafkas Kartalı Bayram’a: İspatlamayan Alçaktır!
Mahkeme kararı ile Kafkas Kartalı olduğu kesinleşen zat, sosyal medya hesabından mahkeme kararını yalanlayarak, haberin İŞKUR üzerinden Ağrı Belediyesinde çalışan kişi tarafından yapıldığını iddia etti.
AĞRI HABER Haberi
Kafkas Kartalı Bayram’a: İspatlamayan Alçaktır!

Mahkeme kararı ile Kafkas Kartalı olduğu kesinleşen zat, sosyal medya hesabından mahkeme kararını yalanlayarak, haberin İŞKUR üzerinden Ağrı Belediyesinde çalışan kişi tarafından yapıldığını iddia etti. 

 

 

 

 

 

Ağrı 4. Asliye Ceza Mahkemesi tarafından alınan gerekçeli karara dayanarak haberleştirdiğimiz Kafkas Kartalı Davası kararınının yalan olduğunu iddia eden zat, bilindiği üzere geçmiş zamanlarda da davadan berat ettiğine dair yalan açıklamalarda bulunmuştu. 

 

 

Kamuoyu tarafından itibarını ve doğruluğunu kaybeden bu şahısı bir kez de olsa doğruluğa davet ediyoruz. 

 

 

Paylaşımında, gazeteci olarak nitelendirdiği sitemiz imtiyaz sahibi Gürkan Güneş’in gazeteciliğini kabullendiği, fakat bizim gözümüzde sosyal medya yazarı olarak tanımladığımız zat olan Kafkas Kartalı yine olaylardan bihaber olduğunu gözler önüne sererek, sadece duyumlarla metin yazdığını bir kez daha gözler önüne serdi. 

 

 

Amacı, birlik ve beraberlikten uzak bir Ağrı olduğu herkes tarafından bilinen zata ithafen teklifimizi Ağrı Kamuoyunun huzuruna bırakıyoruz. 

 

 

1) Haberi yapan kişinin Ağrı Belediyesinde İŞKUR üzerinden çalıştığını ifade eden Kafkas Kartalı Bayram’ın, elinde olan belgeleri iki gün süre içerisinde Ağrı kamuoyuna paylaşmasını, aksi halde İŞKUR üzerinden herhangi bir çalışma belgesini ibraz etmeyen zatın, kendi itibarının düşmanı olduğu net şekilde Ağrı kamuoyunda belli olacaktır. 

 

 

2) Ağrı 4. Asliye Ceza Mahkemesinin gerekçeli kararını bir kez daha haberimiz ekine bırakarak okuyucularımızın takdirine bırakıyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kafkas, Kartalı, Bayram’a:, İspatlamayan, Alçaktır!,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Kafkas Kartalı Bayram’a: İspatlamayan Alçaktır!
Yorumlar
Haber Yazılımı