Vali Varol ile Başkan Sayan’dan, Rektör Karabulut’a Ziyaret
Haber
13 Ocak 2021 - Çarşamba 19:08
 
Vali Varol ile Başkan Sayan’dan, Rektör Karabulut’a Ziyaret
Ağrı Valisi Sayın Dr. Varol ile Ağrı Belediye Başkanı Sayın Sayan, AİÇÜ Rektörü Sayın Prof. Dr. Karabulut’u ziyaret etti
AĞRI HABER Haberi
Vali Varol ile Başkan Sayan’dan, Rektör Karabulut’a Ziyaret

Ağrı Valisi Dr. VAROL ile Ağrı Belediye Başkanı SAYAN,  AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. KARABULUT’u ziyaret etti

 

 

Ağrı Valisi Dr. Osman Varol ile Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut'u ziyaret etti.


 

AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT’a nezaket ziyaretinde bulunan Ağrı Valisi Dr. Osman Varol ile Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Prof. Dr. Karabulut’un yaptığı çalışmalarla AİÇÜ’nün sadece bölgemiz ve ülkemizin değil dünyanın sayılı eğitim kurumları arasına girmesinin memnuniyet verici olduğunu söylediler.


 

 

AİÇÜ’nün ‘Bilimin Sevgiyle Bütünleştiği Üniversite’ anlayışı ile ülkemizin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerinin gerçekleştirilmesi doğrultusunda kararlılıkla yürüdüğünü belirten Rektör Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT, Üniversitenin bilim dünyasına yaptığı katkı ile Ağrı’nın uluslararası alandaki tanınırlığının artırılmasına da katkı yaptığını söyledi. 

 


 

Ziyarette, üniversitenin çalışmaları ve 2020-2021 eğitim-öğretim döneminde öğrencilere yönelik yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Varol, ile, Başkan, Sayan’dan,, Rektör, Karabulut’a, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı