Hazal Aras ve Memet Akkuş Kadir Gecesini kutladı

Ağrı Belediyesi Eşbaşkanları Hazal Aras ve Memet Akkuş yazılı bir açıklama yaparak Kadir Gecesini kutladı.

Hazal Aras ve Memet Akkuş Kadir Gecesini kutladı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Ağrı Belediyesi Eşbaşkanları Hazal Aras ve Memet Akkuş yazılı bir açıklama yaparak Kadir Gecesini kutladı. 

Ağrı Belediyesi Eşbaşkanları, Hazal Aras ve Memet Akkuş yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Ramazan ayının sonuna yaklaşırken Allah’ ın bin aydan daha hayırlı kıldığı, sema kapılarının açıldığı, açılan ellerin geri çevrilmediği, dua ve tövbelerin kabul edildiği,  tan yeri ağarana kadar bütün meleklerin yeryüzüne indiği mübarek Kadir Gecesine ulaşmanın derin mutluluğunu yaşamaktayız.

Bu gecenin kıymeti saymakla tükenmeyecek ölçüye ulaşmaktadır. Mübarek Kadir gecesinin ölçüye sığmaz faziletlerinin bir kaynağı da bu gecede Kur-an’ın Peygamberimize niyaz olmasıdır.

Bizleri bir kutsal ayın kutsal bir gecesine kavuşturan Yüce Yaradan’ a şükürler olsun. Bu gecenin açlıkla, yoksullukla, savaşla ve başka belalarla uğraşan bütün insanların barış, huzur ve mutluluğa erişmesine vesile olmasını diliyorum.

Kadir Gecesi, günahlardan arınmış yeni bir hayat için ilahi fırsattır. Kadir Gecesi ‘ni kadrini bilerek değerlendirmeli, affedici olan, affetmeyi seven yüce Allah’tan af dilemeli ve bol dua etmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimizin Kadir Gecesini kutlar, bu gecenin İslam alemine ve bütün insanlığa barış, iyilik, güzellik ve hayırlar getirmesini diliyorum.” dedi.

Bakmadan Geçme