• Haberler
  • Ağrı
  • Yalova'da yaşayan Ağrılılar kahvaltıda bir araya geldi

Yalova'da yaşayan Ağrılılar kahvaltıda bir araya geldi

Yalova'da yaşayan Ağrılı vatandaşlar Çiftlikköy Engelsiz Kafe'de düzenlenen kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

Yalova'da yaşayan Ağrılılar kahvaltıda bir araya geldi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Yalova'da yaşayan Ağrılı vatandaşlar Çiftlikköy Engelsiz Kafe'de düzenlenen kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

Toplantıya Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar da katıldı. 

Yalova'da ikamet eden Ağrılı vatandaşlar birliktelik ve dayanışmayı artırmak amacıyla buluştu. Çiftlikköy Engelsiz Kafe'de düzenlenen kahvaltılı toplantıya Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Ağrı Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Alaeddin Aslan, Yalova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ayhan Polat, İş adamları Erdal Taşdemir, Bayram Özalp, Latif Yıldırım, Muhsin Şık, Haydar Aslan, Çiftlikköy Belediyesi Yapı İşleri Denetim Şube Müdürü Orbay Öztürk, Yalova Üniversitesi Yapı İşleri Daire Başkanı Mustafa Temel, Emekli Öğretmen Erdal Çetin, Ağrılı bürokratlar, eğitimciler ve esnaflar katıldı. 
Yalova Ağrılılar Derneği kurulacak 
Kahvaltının ardından toplantının açılış konuşmasını yapan Ağrı Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Alaeddin Aslan, birliktelik ve dayanışmayı artırmak amacıyla toplantıyı düzenlediklerini söyledi. Yalova'da yaşayan Ağrılıların daha fazla bir araya gelmesi gerektiğini belirten Aslan, bu amaçla ilerleyen süreçte Yalova Ağrılılar Derneği'ni kurmak istediklerini söyledi. Toplantıda derneğin kurulması için neler yapılması gerektiği konusu görüşüldü. 

Silpagar: Her türlü desteğe hazırım 
Toplantıya katılan Başkan Silpagar da hemşeri derneklerinin Yalova'nın gelişimi için büyük bir öneme sahip olduğunu söyledi. Başkan Silpagar, kurulacak derneğe her türlü desteği vermeye hazır olduklarını açıkladı. Açıklamaların ardından toplantıya katılan herkes kendisini tanıttı. Toplantı toplu hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

Bakmadan Geçme